Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Sprzedaż i dostawa na terenie Polski odbywa się na stronie amibelle.pl

Uszczęśliwiamy psiaki i ich właścicieli

Od mikrowycieczki do wielkiej wyprawy, czyli podróż z psem

Dla wielu psów podróż to fantastyczna przygoda. Dla niektórych jednak może się wiązać z duża ilością stresu i braku komfortu. Jak zatem udać się na wycieczkę z bezpiecznym, zadowolonym psim pasażerem?

 

Miejska dżungla nie zatrzyma Ciebie i Twojego Pupila!

Gdy masz do załatwienia kilka szybkich spraw na mieście, a stanie w ogromnych korkach nie jest Twoim ulubionym zajęciem, zawsze możesz wsiąść na rower. Nawet wybierając rower miejski transporter rowerowy Figa razem z Twoim pieskiem może Ci służyć w formie plecaka. Twój pupil oswaja się z miastem a ty możesz załatwić najważniejsze sprawy.

Natomiast gdy wolisz torbę od plecaka możesz wybrać swoją ulubioną spośród wielu modeli zarówno sportowych, jak i eleganckich.

Zawsze pamiętaj o wodzie dla swojego Pupila. W wielu miejscach w mieście np. przy restauracjach, kawiarniach czy sklepach znajdziesz miski z wodą. Jeżeli ich nie ma zawsze możesz spytać o nią obsługę.

 

Wielka wyprawa samochodowa

Podczas każdej wycieczki samochodowej przewoź swojego pieska w foteliku samochodowym. Niezapięty pies podczas gwałtownego hamowania może być zagrożeniem dla wszystkich pasażerów, a także sam może stracić zdrowie i życie.

Co więcej fotelik obniża też chorobę lokomocyjną. Dla jeszcze bardziej komfortowej jazdy nie dawaj mu nic do jedzenia co najmniej na godzinę przed rozpoczęciem podróży.

W sklepie Amibelle znajdziesz wiele modeli fotelików samochodowych, które nie tylko zapewnią komfort Twojemu pieskowi, ale też ochronią tapicerkę samochodu. Możesz wybrać miękki, niezwykle elegancki model Bella lub klasyczny model Mia dostępny w wielu wariantach kolorystycznych. Co więcej wiele modeli fotelików samochodowych w sklepie Amibelle posiada 2 smycze, co umożliwia wspólne podróże małych psich przyjaciół. Dopełnieniem podczas podróży będzie też mata samochodowa do bagażnika, która będzie praktycznym rozwiązaniem podczas postojów i pikników.