Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Sprzedaż i dostawa na terenie Polski odbywa się na stronie amibelle.pl

Uszczęśliwiamy psiaki i ich właścicieli

2024-05-25
Od mikrowycieczki do wielkiej wyprawy, czyli podróż z psem
Dla wielu psów podróż to fantastyczna przygoda. Dla niektórych jednak może się wiązać z duża ilością stresu i braku komfortu. Jak zatem udać się na wycieczkę z bezpiecznym, zadowolonym psim pasażerem?
2024-05-25
Szczeniak w domu, czyli jak przygotować wyprawkę dla szczeniaka
Pierwsze dni dla świeżo upieczonych właścicieli szczeniaków mogą być nie lada wyzwaniem. Warto przygotować kilka niezbędnych, a także praktycznych akcesoriów i gadżetów, które ułatwią ten wymagający czas.
2024-05-25
Zdrowe stawy Twojego Pieska, czyli jak pokonać schody przy pomocy schodów
Każdy kto ma pieska uwielbia obserwować swojego pupila podczas beztroskiej zabawy czy spaceru. Bieganie za piłką, jogging z właścicielem czy zabawa z innymi psami to najprzyjemniejsze chwile zarówno dla nas, jak i
Nasz blog powstał z potrzeby serca, Chcemy dzielić się z Wami naszym doświadczeniem i zawsze dobrze doradzić. Produkujemy wiele prototypów, żeby mieć pewność, że finalny produkt będzie idealny pod każdym względem, dbamy zarówno o estetykę i funkcjonalność jak i o bezpieczeństwo. Wszystko przechodzi przez kilkuetapową kontrolę i jest testowane w praktyce przez nasze zwierzaki. Naszymi głównym priorytetem jest jakość, co przekłada się na tworzenie produktów klasy premium. Produkcja w Polsce i wspieranie lokalnych przedsiębiorców stanowi ważny element naszej działalności a budowanie przyjaznych relacji z naszymi Klientami i kontrahentami jest wisienką na torcie.